Nasady kominowe obrotowe

Nasady kominowe obrotowe to innowacyjne rozwiązania w dziedzinie usprawniania działania kominów. Nasady kominowe różnych rodzajów wykonywane są tylko z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu rzadko się psują i wytrzymują w każdych warunkach atmosferycznych, nawet jeśli narażone są na ciągłe, intensywne eksploatowanie.
Mechaniczna nasada kominowa z powodzeniem i skutecznością spełnia wszystkie zadania związane z usprawnianiem ciągu kominowego, jednocześnie stanowiąc ochronę przewodów kominowych przed wpadaniem jakichkolwiek obiektów z zewnątrz, a także przed powstawaniem niebezpiecznego ciągu wstecznego.
kompletne systemy kominowe rzeszów

Wspomaganie ciągu kominowego

Obrotowa nasada kominowa dynamicznie wykorzystuje siłę wiatru, wspomagając ciąg kominowy. Nasady kominowe stałe charakteryzują się dużą wydajnością, trwałością i cichą pracą, a także estetycznym wykonaniem, w związku z czym, nasady kominowe obrotowe mogą stanowić bardzo efektowne wykończenie komina. Specjalna nasada wentylacyjna turbowent przeznaczona do systemów wentylacji grawitacyjnej, działa niezależnie od siły, kierunku i rodzaju wiatru, obracając się zawsze w tą samą stronę. Nasada wentylacyjna turbowent dostępna jest w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na zastosowanie jej zarówno w małych domach, na wylotach kominowych osadzonych bardzo blisko siebie, jak i w dużych budynkach użyteczności publicznej.
Warto zainwestować w nasady kominowe obrotowe nie tylko wówczas, gdy już napotkamy problem związany ze słabym ciągiem kominowym. Lepiej zapobiegać problemom, niż je naprawiać. Dlatego warto zadbać o czystość przewodu kominowego i jego częste przeglądy, a nasady kominowe zamontować od razu, aby nie dopuścić do zaniedbania komina i nieprawidłowego ciągu, który w skrajnych przypadkach może zagrażać zdrowiu i życiu mieszkańców. Obrotowa nasada kominowa pomaga usprawnić ciąg bez konieczności rozbudowania lub poszerzania komina, nawet jeśli samo położenie budynku jest niekorzystne i występują częste problemy z ciągiem kominowym. Mechaniczna nasada kominowa jest tanim i skutecznym rozwiązaniem, dzięki czemu szybko zyskała bardzo dużą popularność.

 

nasady kominowe obrotowe rzeszów

Nasza firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnego wyposażenia do usprawniania działania kominów. Oferujemy także montaż wkładów kominowychfrezowanie kominów i przedłużenie komina. Są to rozwiązania znakomite w przypadkach, gdy nie chcemy narażać się na duże koszty i długi czas wiążący się z całkowitą przebudową komina, a jednak potrzebujemy usprawnić pracę naszego przewodu kominowego. Dobrej jakości wkład kominowy żaroodporny wykonany jest z trwałych i wytrzymałych materiałów, gwarantując bezpieczeństwo użytkowania przez długie lata.

 

nasady kominowe obrotowe nasady kominowe obrotowe

Wkład kominowy kwasoodporny i wytrzymały na wysokie temperatury spalania nie ulegnie zniszczeniu nawet przy długotrwałym, intensywnym użytkowaniu i stałej obecności szkodliwych substancji wytwarzanych podczas procesu spalania paliw grzewczych. Kupiony u nas wkład kominowy żaroodporny nadaje się do wszystkich typów kominów. Montaż wkładów kominowych z naszą firmą przebiega szybko i sprawnie. W przypadku dobrze działających, zadbanych kominów, które nadal charakteryzują się za małym ciągiem, polecamy usługę przedłużenie komina, która znacznie polepszy jego właściwości.

 

Shopping Cart
Przewiń do góry