Przedłużenie komina

Przedłużenie komina przeznaczone jest do nadbudowania już istniejących kominów. Celem tego jest poprawa ciągu w kominie. Jest to rozwiązanie dostępne dla wszystkich urządzeń grzewczych atmosferycznych spalających wszelkie dostępne na rynku paliwa. Nieprawidłowy rozmiar lub długość komina wpływa na jego jakość ciągu. Przy dużych nieprawidłowościach komin może całkowicie się zatkać lub może powstać ciąg wsteczny, bardzo niebezpieczny dla zdrowia i bezpieczeństwa, a nawet życia domowników. Przy ciągu wstecznym i słabej wentylacji, spaliny zamiast wydostawać się na zewnątrz, cofają się do środka pomieszczenia, stanowiąc duże niebezpieczeństwo i dyskomfort. Nasze systemy kominowe mają bardzo długą sprawność, są trwałe i wytrzymałe. Raz zamontowane, są bezawaryjne i sprawnie funkcjonują przez długie lata.

Przyłącza kominowe z czarnej blachy

Połączenie niskiej ceny i znakomitej jakości to nasz główny atut. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, czego oczekuje klient i potrafimy sprostać jego wymaganiom. Mogą z tego korzystać systemy kominowe w blokach mieszkalnych, domach jedno i wielorodzinnych, biurowcach, halach produkcyjnych i magazynowych, sklepach – właściwie we wszystkich małych i dużych powierzchniach. Przyłącza kominowe z czarnej blachy to systemy kominowe, na których nie widać zabrudzeń, dlatego są estetyczne i eleganckie. Jednocześnie ich prosta budowa ułatwia czyszczenie, aby nie doszło do zatkania przewodu kominowego.

przedłużenie komina rzeszów

Jakie są zalety przedłużenia kominów?

Przedłużenie komina nie wytwarza mostków termicznych; charakteryzuje się wysoką sprawnością przy uruchamianiu i wygaszaniu urządzenia grzewczego. Poprawa ciągu w kominie po zamontowaniu urządzenia jest bardzo odczuwalna. Dodatkowo rozpalanie w kominku jest dużo prostsze. Co więcej zminimalizowane jest także ryzyko powstawania ciągu wstecznego.

Jeśli zastanawiasz się nad przebudową komina, ponieważ jest on mało wydajny, przedłużenie komina będzie znacznie tańszym i mniej czasochłonnym zabiegiem, dzięki któremu widoczna jest zdecydowana poprawa ciągu w kominie. Specjalne przyłącza kominowe produkowane są w różnych rozmiarach i przekrojach, dzięki czemu można z powodzeniem dobrać odpowiednie urządzenie do każdego typu komina. Systemy kominowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na wszystkie uszkodzenia, na które są one permanentnie narażone. Zabieg jakim jest przedłużenie komina będzie cieszyć przez wiele lat, działając bezawaryjnie i sprawnie. Zapoznaj się z naszą konkurencyjną ofertą i wybierz odpowiednie urządzenie do swojego komina.

 

przedłużenie komina rzeszów

Z naszą firmą szybko i sprawnie usprawnisz działanie komina w swoim domu lub bezproblemowo zbudujesz go od zera. Oferujemy między innymi przyłącza kominowe z czarnej blachy. Czym należy się kierować wybierając system przyłączy? Przyłącza te przede wszystkim odprowadzać spaliny z urządzenia grzewczego na zewnątrz. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży tego typu produktów. Dzięki czemu można zaufać naszej ekspertyzie w tym temacie.

 

przedłużenie komina przedłużenie komina

Sprzedajemy przyłącza kominowe z czarnej blachy o różnych średnicach, kształtach i wielkościach. Umożliwiamy wszystkim naszym klientom odnalezienie w naszej ofercie rozwiązania idealnego dla swojego komina. Podsumowując nasz bogaty asortyment pozwala na wykonanie wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych lub nietypowych podłączeń. Wszystkie przyłącza kominowe są bardzo szczelne i wytrzymałe. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne precyzyjnie i starannie wykonane, bezpiecznie pakowane i posiadające wszystkie wymagane certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Przyłącza kominowe zapewnią długą i dobrą sprawność każdego komina.

 

Shopping Cart
Przewiń do góry