Przedłużenie komina

Przedłużenie komina przeznaczone jest do nadbudowania już istniejących kominów. Celem tego jest poprawa ciągu w kominie. Jest to rozwiązanie dostępne dla wszystkich urządzeń grzewczych atmosferycznych spalających wszelkie dostępne na rynku paliwa. Przyłącza kominowe z czarnej blachy są kwaso- i żaroodporne, wytrzymują bardzo duże temperatury i obecność szkodliwych substancji chemicznych wytwarzanych przy spalaniu.
Mogą z tego korzystać systemy kominowe w blokach mieszkalnych, domach jedno i wielorodzinnych, biurowcach, halach produkcyjnych i magazynowych, sklepach – właściwie we wszystkich małych i dużych powierzchniach. Przyłącza kominowe z czarnej blachy to systemy kominowe, na których nie widać zabrudzeń, dlatego są estetyczne i eleganckie. Jednocześnie ich prosta budowa ułatwia czyszczenie, aby nie doszło do zatkania przewodu kominowego.
kompletne systemy kominowe rzeszów

Jakie są zalety przedłużenia kominów?

Przedłużenie komina nie wytwarza mostków termicznych; charakteryzuje się wysoką sprawnością przy uruchamianiu i wygaszaniu urządzenia grzewczego. Poprawa ciągu w kominie po zamontowaniu urządzenia jest bardzo odczuwalna. Rozpalanie w kominku jest dużo prostsze. Zminimalizowane jest także ryzyko powstawania ciągu wstecznego.
Jeśli zastanawiasz się nad przebudową komina, ponieważ jest on mało wydajny, przedłużenie komina będzie znacznie tańszym i mniej czasochłonnym zabiegiem, dzięki któremu widoczna jest zdecydowana poprawa ciągu w kominie. Specjalne przyłącza kominowe produkowane są w różnych rozmiarach i przekrojach, dzięki czemu można z powodzeniem dobrać odpowiednie urządzenie do każdego typu komina. Systemy kominowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na wszystkie uszkodzenia, na które są one permanentnie narażone. Zabieg jakim jest przedłużenie komina będzie cieszyć przez wiele lat, działając bezawaryjnie i sprawnie. Zapoznaj się z naszą konkurencyjną ofertą i wybierz odpowiednie urządzenie do swojego komina.

 

przedłużenie komina rzeszów

Z naszą firmą szybko i sprawnie usprawnisz działanie komina w swoim domu lub bezproblemowo zbudujesz go od zera. Oferujemy między innymi przyłącza kominowe z czarnej blachy. Czym należy się kierować wybierając system przyłączy? Przyłącza kominowe z czarnej blachy mają przede wszystkim odprowadzać spaliny z urządzenia grzewczego na zewnątrz. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży tego typu produktów, dzięki czemu można zaufać naszej ekspertyzie w tym temacie.

 

przedłużenie komina przedłużenie komina

Sprzedajemy przyłącza kominowe z czarnej blachy o różnych średnicach, kształtach i wielkościach, umożliwiając wszystkim naszym klientom odnalezienie w naszej ofercie rozwiązania idealnego dla swojego komina. Nasz bogaty asortyment pozwala na wykonanie wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych lub nietypowych podłączeń. Wszystkie przyłącza kominowe z czarnej blachy są bardzo szczelne i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne precyzyjnie i starannie wykonane, bezpiecznie pakowane i posiadające wszystkie wymagane certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Przyłącza kominowe zapewnią długą i dobrą sprawność każdego komina.

 

Shopping Cart
Przewiń do góry