Stabilizatory wentylacji

Większość domów i mieszkań wyposażone jest w system wentylacji grawitacyjnej. W związku z tym, często potrzebna jest jakaś dodatkowa wentylacja mechanicznaStabilizatory wentylacji grawitacyjnej ograniczają i wspomagają przepływ powietrza w wentylacjach grawitacyjnych, w zależności od pory roku, temperatury i potrzeby. Taki stabilizator wentylacji zapewnia, że przepływ powietrza będzie cały czas dokładnie ustalonej wartości, nie mniejszy ani większy. Aby zapewnić odpowiednią wentylację, sama kratka wentylacyjna nie zawsze wystarcza.

Nasz stabilizator wentylacji spełnia wszystkie wymogi i standardy. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i długi czas działania. Teraz kratka wentylacyjna w twoim domu może działać znacznie sprawniej bardzo niskim, praktycznie niezauważalnym kosztem. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na obszerną znajomość tematu skutecznej wentylacji. Chętnie pomożemy klientom dobrać stabilizator wentylacji grawitacyjnej, spełniający wszystkie ich oczekiwania i preferencje, który jednocześnie będzie idealnie nadawał się do danego domu i systemu wentylacyjnego.

stabilizatory wentylacji rzeszów

Wentylacja ciągu kominowego

Jeżeli kratka wentylacyjna przepuszcza zbyt dużo powietrza, stabilizatory wentylacji ograniczają nawiew. Może być on montowany w każdego rodzaju wentylacji, nawet na już gotowych systemach. Wentylacja mechaniczna pobiera bardzo mało energii, a korzyści płynące z używania jej są ogromne. Nie musimy się martwić o gorszą wentylację podczas skrajnych temperatur. Stabilizator wentylacji daje gwarancję świeżego powietrza i zdrowego przepływu gazów z domu na zewnątrz i odwrotnie. Takie urządzenie to połączenie funkcjonalności z estetyką. Jest to nowoczesne rozwiązanie, idealne dla osób, którym zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie domowników. Stabilizator wentylacji grawitacyjnej świetnie sprawdza się w prywatnych mieszkaniach, małych domach jedno lub wielorodzinnych, a także dużych powierzchniach przemysłowych, takich jak hale produkcyjne, magazynowe, sklepy lub biura.


stabilizator wentylacji rzeszów

Obecne systemy kominowe to nowoczesne rozwiązania, które warto wprowadzić w swoim gospodarstwie domowym. Przez lata standardy się zmieniają, dlatego tym bardziej wszelkie wspomagania ciągu kominowego i wentylacje uległy unowocześnieniu. Jeśli decydujesz się na remont układu kominowego, dobrze jest zasięgnąć pomocy specjalisty. Dlatego oferujemy rozwiercanie kominów pod nowe systemy kominowe. Dodatkowo pracujemy na wysokiej jakości wkładach kominowych (żaroodpornych i kwasoodpornych), nasadach kominowych (stałeobrotowehybrydowesamonastawne), czy deflektorów dachowych (cylindryczny, humbert).

stabilizator wentylacji stabilizator wentylacji

Jeśli zastanawiasz się jak poprawić ciąg kominowy, czy jak wyeliminować ciąg wsteczny w kominie to zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem i zapoznania się bliżej z naszą ofertą. Niezależnie od tego czy remontujesz stary komin, czy budujesz systemy kominowe od nowa należy pamiętaj o jednej rzeczy. Dwa razy w roku należy sprawdzać poprawność działania komina. Zarówno przed sezonem grzewczym jak i po jego zakończeniu. Wyeliminuje to wszelkie problemy zawczasu i nie sprawi przykrych niespodzianek w najmniej niespodziewanym momencie.

 

Shopping Cart
Przewiń do góry