Systemy kominowe Rzeszów

Nasza firma oferuje profesjonalne systemy kominowe wykonane tylko z najwyższej jakości materiałów. Spełniają one wszystkie wymagania jakościowe narzucane przez regulacje i rynek. Kominy w naszej ofercie są ekologiczne, trwałe i bezpieczne w użytkowaniu, odporne na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne i sadzę. Oferujemy także montaż wkładów kominowychprzedłużenie kominów i frezowanie kominów. Znajdą u nas państwo kompleksową obsługę w dziedzinie montowania i usprawniania pracy kominów. Można je stosować do odprowadzania na zewnątrz różnego typu spalin.
kompletne systemy kominowe rzeszów

Montaż wkładów kominowych

Oprócz sprzedaży różnych typów i rozmiarów systemów kominowych i nakładek kominowych, oferujemy także montaż wkładów kominowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, nie trzeba rozkuwać całego komina, co może być uciążliwe, drogie i długo trwać. Ich montaż trwa zaledwie kilka godzin, jest bezpieczny i nieuciążliwy dla mieszkańców. Jeżeli jest to konieczne, wykonujemy także frezowanie kominów. Jest to przydatny zabieg przy zapchanych lub zbyt małych średnicach kominów, polegający na rozwiercaniu przewodów kominowych w celu zwiększenia ich średnicy.
Możliwe jest także przedłużenie kominów, które zostały źle zbudowane i okazały się zbyt krótkie. Nieprawidłowy rozmiar lub długość komina wpływa na jego jakość ciągu. Przy dużych nieprawidłowościach komin może całkowicie się zatkać lub może powstać ciąg wsteczny, bardzo niebezpieczny dla zdrowia i bezpieczeństwa, a nawet życia domowników. Przy ciągu wstecznym i słabej wentylacji, spaliny zamiast wydostawać się na zewnątrz, cofają się do środka pomieszczenia, stanowiąc duże niebezpieczeństwo i dyskomfort. Nasze systemy kominowe mają bardzo długą sprawność, są trwałe i wytrzymałe. Raz zamontowane, są bezawaryjne i sprawnie funkcjonują przez długie lata. Połączenie niskiej ceny i znakomitej jakości to nasz główny atut. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, czego oczekuje klient i potrafimy sprostać jego wymaganiom.

 

systemy kominowe rzeszów

Szukasz nowoczesnych rozwiązań w swoim domu? Potrzebujesz profesjonalnej wiedzy i fachowej porady w kwestii systemów kominowych i wentylacyjnych? Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą na montaż takowych systemów jak i zakup potrzebnych materiałów i urządzeń w naszym sklepie. Pamiętaj, że wentylacja mechaniczna w znacznym stopniu przyczynia się do efektywnej wymiany powietrza niezależnie od warunków atmosferycznych. Dodatkowo poprawnie zamontowana i zsynchrnizowana znacznie redukuje utratę ciepła w domu, a co za tym idzie zdecydowanie zmniejsza koszty związanie z ogrzewaniem.

 

systemy kominowe systemy kominowe

W domach jednorodzinnych przy bardzo szczelnych oknach i drzwiach, bardzo ważną rolę odgrywa właściwa wentylacja pomieszczeń. Wentylacja mechaniczna polega na sprawnym usuwaniu zanieczyszczonego powietrza, przy jednoczesnym dostarczaniu świeżego. W dużej ilości domów występuje wentylacja grawitacyjna (naturalna), która niestety działa tylko przy określonych warunkach atmosferycznych. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat systemów wentylacyjnych to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania, który spełni oczekiwania każdego klienta.

 

Shopping Cart
Przewiń do góry