Nasady stałe

Nasady stałe kominowe to elementy, które pełnią istotną rolę w budowie naszego dachu. Tego typu produkty w dużej mierze odpowiedzialne są za wykorzystanie energii kinetycznej wiatru, która kolejno jest wykorzystywana jako wspomaganie ciągu kominowego. Tym samym zostaje wytworzony bardzo korzystny układ ciśnień, za pomocą którego ruch powietrza w przewodzie kominowym jest bardziej prężny.

Nasady kominowe stałe

Stałe nasady na komin

Stałe nasady kominowe są instalowane przede wszystkim na wylotach kominowych, które charakteryzują się działaniem grawitacyjnym. Do takich wylotów zalicza się między innymi wyloty wentylacyjne oraz spalinowe. W naszej ofercie znajdą Państwo nasady stałe takie jak daszek wywietrznikowy oraz daszek z pudełka DAP. W swojej ofercie posiadamy także kratkę osłonową wylotów bocznych komina. Jest ona dostępna w dwóch modelach, pojedynczym oraz podwójnym. Do nasad stałych dachowych zalicza się często także wywietrzak dachowy cylindryczny, posiadający specjalną prostokątną podstawę.

Wywietrzak cagi można dostać w kilku różnych wersjach, m.in. nasady kominowe stałe, mechaniczne, samonastawne, hybrydowe, obrotowe. Wywietrzak do komina obrotowy i samonastawny ma specyficzną budowę, dzięki której odstrasza ptaki, które lubią zalęgać się i budować gniazda w przewodach kominowych, co może być problematyczne dla właścicieli budynku. Wywietrzak cagi zapewnia równomierny ciąg kominowy, bez względu na warunki atmosferyczne i otaczający teren.

Rodzaje stałych nasad kominowych

rodzaje nasad kominowych stałych

Daszki wywietrznikowe

Nasady kominowe stałe wykorzystują energię kinetyczną wiatru, aby wspomagać ciąg kominowy. Specjalny mechanizm wytwarza korzystny układ ciśnień, który sprzyja przepływowi powietrza w kominie. Tego typu daszek wywietrznikowy montowany jest na wylotach kominowych działających grawitacyjnie, czyli na wentylacjach i urządzeniach gazowych z suchymi spalinami.
 
Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w pełnieniu usług usprawniających działanie kominów. W naszej ofercie znajdą państwo dostępne w różnych typach i wielkościach o zróżnicowanych średnicach dolotowych, wykonanych z różnych materiałów. Wszystko to, po to, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usługi i produktów, które będą mogli bez problemu dostosować do swoich wymagań i rodzaju komina w swoim domu. Jeżeli szukasz wywietrzaka do komina w nietypowym kształcie lub rozmiarze, na pewno u nas go znajdziesz. Nasza profesjonalna obsługa chętnie pomoże z wyborem odpowiedniego wywietrzaka lub doradzi w jakiejkolwiek innej sprawie związanej z usprawnieniem ciągu w kominie. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego, jeżeli są państwo ciekawi cen lub specjalizacji naszych produktów.

 

Shopping Cart
Przewiń do góry