Stabiler – zacznij oszczędzać na kosztach ogrzewania

stabilerGłówną funkcją tego urządzenia jest ograniczenie nadmiernego wypływu powietrza przez kanał wentylacyjny z zachowaniem standardów wyznaczonych przez polskie prawo budowlane. STABILER posiada konstrukcyjnie określoną wartość graniczną przepływu powietrza, która zawsze jest odrobinę wyższa od zalecanej normy.

Zatem dzięki stabilizatorowi uzyskujemy regulację przepływu powietrza, zapominając o wychłodzonych pomieszczeniach, które ciągle musimy dogrzewać. STABILER Darco zadba o to, aby ilość przepływającego powietrza była wystarczająca, by czuć się komfortowo, a zarazem nie przepłacać za ogrzewanie naszego mieszkania.

Stabiler – prosty i intuicyjny

Ogrzewanie domu to jeden z największych wydatków, jakie musimy ponosić każdego roku. Z tego powodu warto dowiedzieć się, jak można oszczędzać na ogrzewaniu. Zobacz jak stabilizator wentylacji Stabiler w prosty i intuicyjny sposób może w tym pomóc.

 

stabiler

 

Stabilerstabilizator wentylacji to urządzenie, które służy do regulowania prędkości wentylatora w celu zapewnienia optymalnego dopływu powietrza. Wentylatory mogą być używane do chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń. Jeśli prędkość wentylatora jest zbyt wysoka, może to prowadzić do niepotrzebnego zużycia energii i hałasu. Z drugiej strony, jeśli prędkość wentylatora jest zbyt niska, może to prowadzić do niedostatecznego dopływu powietrza i utrudnień w oddychaniu. Stabilizatory wentylacji są często stosowane w pomieszczeniach, w których wentylatory są używane do regulacji przepływu powietrza.

Shopping Cart
Przewiń do góry