Stabilizator wentylacji

Stabilizator wentylacji to niezbędny element systemu wentylacji w każdym mieszkaniu. Reguluje poziom powietrza dostającego się do pomieszczenia, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkownikom mieszkania.

Stabilizator

Większość domów i mieszkań wyposażone jest w system wentylacji grawitacyjnej. W związku z tym, często potrzebna jest jakaś dodatkowa wentylacja mechanicznaStabilizatory wentylacji grawitacyjnej ograniczają i wspomagają przepływ powietrza w wentylacjach grawitacyjnych, w zależności od pory roku, temperatury i potrzeby. Taki stabilizator wentylacji zapewnia, że przepływ powietrza będzie cały czas dokładnie ustalonej wartości, nie mniejszy ani większy. Aby zapewnić odpowiednią wentylację, sama kratka wentylacyjna nie zawsze wystarcza.

 

Nasz stabilizator wentylacji spełnia wszystkie wymogi i standardy. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i długi czas działania. Teraz kratka wentylacyjna w twoim domu może działać znacznie sprawniej bardzo niskim, praktycznie niezauważalnym kosztem. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na obszerną znajomość tematu skutecznej wentylacji. Chętnie pomożemy klientom dobrać stabilizator wentylacji grawitacyjnej, spełniający wszystkie ich oczekiwania i preferencje, który jednocześnie będzie idealnie nadawał się do danego domu i systemu wentylacyjnego.

Montaż stabilizatora wentylacji

Jeżeli kratka wentylacyjna przepuszcza zbyt dużo powietrza, stabilizatory wentylacji ograniczają nawiew. Może być on montowany w każdego rodzaju wentylacji, nawet na już gotowych systemach. Wentylacja mechaniczna pobiera bardzo mało energii, a korzyści płynące z używania jej są ogromne. Nie musimy się martwić o gorszą wentylację podczas skrajnych temperatur. Stabilizator wentylacji daje gwarancję świeżego powietrza i zdrowego przepływu gazów z domu na zewnątrz i odwrotnie. Takie urządzenie to połączenie funkcjonalności z estetyką. Jest to nowoczesne rozwiązanie, idealne dla osób, którym zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie domowników. Stabilizator wentylacji grawitacyjnej świetnie sprawdza się w prywatnych mieszkaniach, małych domach jedno lub wielorodzinnych, a także dużych powierzchniach przemysłowych, takich jak hale produkcyjne, magazynowe, sklepy lub biura.

Stabilizator wentylacji montowany jest w poziomej części kanału wentylacji grawitacyjnej i hybrydowej, tuż za kratką wentylacyjną. STABILER ma za zadanie ograniczać ilość powietrza przedostającego się przez kratkę zgodnie z obowiązującymi zapisami z tego zakresu. W przypadku dużych ilości powietrza znajdującego się w otworze wentylacyjnym, przepustnica zamyka się i nie dopuszcza do jego przedostania się do pomieszczenia, a tym samym do jego wyziębienia.

STABILER to jeden z podstawowych elementów skutecznej wentylacji. Jego montaż nie jest skomplikowany. Urządzenie należy umieścić w kanale wentylacyjnym, tuż za kratką. Po zastygnięciu pianki montażowej kratkę można znowu włożyć i cieszyć się sprawnym systemem wentylacji z mieszkaniu.

stabilizator wentylacji

Shopping Cart
Przewiń do góry