Filtry produktów

Cena

Systemy kominowe

Nasza firma oferuje profesjonalne systemy kominowe wykonane tylko z najwyższej jakości materiałów. Spełniają one wszystkie wymagania jakościowe narzucane przez regulacje i rynek. Kominy w naszej ofercie są ekologiczne, trwałe i bezpieczne w użytkowaniu, odporne na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne i sadzę. Oferujemy także montaż wkładów kominowych, przedłużenie kominów i frezowanie kominów. Znajdą u nas państwo kompleksową obsługę w dziedzinie montowania i usprawniania pracy kominów. Można je stosować do odprowadzania na zewnątrz różnego typu spalin.
 
systemy kominowe rzeszów

Montaż wkładów kominowych

Oprócz sprzedaży różnych typów i rozmiarów systemów kominowych i nakładek kominowych, oferujemy także montaż wkładów kominowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, nie trzeba rozkuwać całego komina, co może być uciążliwe, drogie i długo trwać. Ich montaż trwa zaledwie kilka godzin, jest bezpieczny i nieuciążliwy dla mieszkańców. Jeżeli jest to konieczne, wykonujemy także frezowanie kominów. Jest to przydatny zabieg przy zapchanych lub zbyt małych średnicach kominów, polegający na rozwiercaniu przewodów kominowych w celu zwiększenia ich średnicy. 
 
Możliwe jest także przedłużenie kominów, które zostały źle zbudowane i okazały się zbyt krótkie. Nieprawidłowy rozmiar lub długość komina wpływa na jego jakość ciągu. Przy dużych nieprawidłowościach komin może całkowicie się zatkać lub może powstać ciąg wsteczny, bardzo niebezpieczny dla zdrowia i bezpieczeństwa, a nawet życia domowników. Przy ciągu wstecznym i słabej wentylacji, spaliny zamiast wydostawać się na zewnątrz, cofają się do środka pomieszczenia, stanowiąc duże niebezpieczeństwo i dyskomfort. Nasze systemy kominowe mają bardzo długą sprawność, są trwałe i wytrzymałe. Raz zamontowane, są bezawaryjne i sprawnie funkcjonują przez długie lata. Połączenie niskiej ceny i znakomitej jakości to nasz główny atut. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, czego oczekuje klient i potrafimy sprostać jego wymaganiom.